Türgi treeninglaager

Suur rõõm on teada anda, et mai kuus 11.05-18.05 toimub Türgi päikese all puhke-treeninglaager. Valituks sai 5* hotell LIU Resorts. Hotellil on suurepärased tingimused nii sise- kui ka välitreeninguteks. Toad on “deluxe lagoon room” ja toad on mõeldud siis 2-le. 
Saad hotelliga lähemalt tutvuda siin: https://www.liuresorts.com

Laagri hind on 1690 eur (esmane makse koha tagamiseks on 10% hinnast, ülejäänu tuleb tasuda 2 nädalat enne reisi).

Hind sisaldab:

*Lennupiletid edasi-tagasi (lend 4 h)

*Majutus 2-ses toas 7 ööd Deluxe lagoon room

*Toitlustus Ultra All Inclusive
*Treeningud 10-12x

*Saun

*Hammam

*Teenindus rannas: varjud, toolid, rätikud ja rannabaar

Hotellil on mitmed restoranid ja baarid, mis on hinna sees. Hommikusöök, lõunasöök, suupistete teenus, õhtusöök. 

*2x reisi jooksul saab soovi korral külastada ka A la cart restorane (lisatasu eest). International köök 1x nädalas, Itaalia köök 1x nädalas. Nende jaoks vajalik teha koha peal broneering. 

Treeninguid teeme erinevaid ja treeningud saab alati kohandada vastavalt võimekusele. Kõik saavad endale sobiva koormuse. Fitnesskeskuses saame teha jõutreeninguid, kasutades sobivaid raskuseid ja masinaid. Jõutreeningud kombineerin vahelduvalt keha ja meele treeningutega ning mobility (liikuvus) treeningutega. See on selline liikuvus-jooga kombineering ja alati mõnus ja vabastav, liigestele ja lihastele pai. Viin läbi ka kergeid meditatsioone, harjutame hingamist ja kohalolu, enda keha märkamist ja täielikku tunnetamist praktiseeriv. Ootan Sind kaasa, oled elus palju trenni teinud või alles alustad teekonda, arvestan kõigiga ja püüan võimalikult palju individuaalset tähelepanu võimaldada kõigile. Soovin, et tunneksid rõõmu ja rahulolu. 

Türgi edelaranniku türkiissinisel rannikul on puutumata rannad, kristallselged veed ja võluvad mereäärsed külad. Pikk matk “Lycian Way” annab võimaluse tutvuda suurejooneliste kaljude, iidsete varemete ja sinise merega. Matka võtame kindlasti plaani. 

Kui Sul tekkis hea tunne, rõõm ja elevus, et see on midagi Sinule ja tõesti soovid tulla, siis anna mulle märku! Teeme selle Sulle võimalikuks! Kui sa suudad seal olemist visualiseerida, siis suudad seda ka realiseerida! 

Kirjuta mulle prtoomsalu@gmail.com ja broneeri koht laagris 🙂