Treening retriit Orissaares, Saaremaal.

KOHTUME AUGUSTIS 8-11.08!

TREEENING RETRIIT ORISSAARES, SAAREMAAL.

Hei, kaunitar! Rõõm, et oled siia lehele jõudnud, saamaks rohkem infot suvel toimuva Treening Retriidi kohta, mis toimub augusti kuus armsas mereäärses Orissaares. 

Orissaares on kõik olemas selleks, et veeta üks idülliline suvepuhkus värske mereõhu, valgete ööde, maitsva toidu, hea seltskonna ja meeli ergastavate treeningutega. Lihtsate suverõõmude keskis. 

Majutuskohaks on meil imeline ja eriline Mia Glämping. Glämping safari-telkides on kõik mugavused. Madratsid ja linad on viie tärni hotelli kvaliteediga ning roosipuu mööbel on valmistatud käsitsi. Telkides on 100% puuvillased satiinlinad ja rätikud. Kõrged laed, ventilaatorid ja mereõhk jahutavad kuumadel suvepäevadel. Oled seal kaitstud nii vihma kui varajase hommikupäikese eest. Igas telgis on hämardatav lühter. Nüüdiskunst – ja käsitöö on põimitud kõikjale Mia Glämpingus. Vaata lisaks www.miaglamping.ee

Mia Glämping pakub toitlustus meile 3x päevas. Valikus on nii kohalikud toidud kui ka India toit, mida tulevad valmistama India kokad, kes on üle ilma 5* roogasid meisterdanud. Kohvi toob kohale hinnatud India röstikoda Blue Tokai.

Tule, võtame koos aja maha, teeme need päevad maagiliseks. Õhtud veedame lõbusalt, saab tantsida ja aega meeleolukalt veeta ja lõpetada õhtud päikeseloojanguga.

Treeninguid teeme erinevaid stiile, kasutame Orissaare võimalusi, kõik jalutuskäigu kaugusel. Ka Illiku Laid jääb meile jalutusäigu kaugusele. Liikumisi teeme 2x päevas, nii pehmeid vabastavaid liikumisi kui ka erksamaid ja jõulisemaid. Kõik treeningud saab kohandada vastavalt võimekusele. Oodata on ka külalistreenereid ja õpitube.  

Usalda elu ja enda sisetunnet, luba asjadel juhtuda. Lase seiklustel ellu tulla. 

Laagri hind on 390 eur.

Hind sisaldab endas kõike, mis laagri sisse kuulub.

Majutus 3 ööd
Toitlustus 3 x päevas
Treeningud/liikumised/ 2x päevas
Õpituba
Sup laua rent

Tasumine:

Koha broneerimiseks tuleb tasuda 90 eur, et kinnitada koht.
Ülejäänu saad tasuda osade kaupa, nii kuidas endale sobivaim. Kogusumma peaks olema tasutud hiljemalt nädal enne laagri algust ehk 1. Augustiks.

Pane end kirja saates email prtoomsalu@gmail.com 

RiinuSport OÜ
EE157700771003808211
Selgitus: laager

Soovin, et see Retriit oleks sulle uut hingamist pakkuv, taastav ja kosutav, positiivne ja lõbus. Hingele pai. Oled hoitud ja toetavas ringis. Kohtumiseni augustis! Elu parim suvi!

Kui tekkis täiendavaid küsimusi, siis kirjuta mulle julgelt. Lahendame kõik laagriga seonduvad küsimused ja võimalikud mured. prtoomsalu@gmail.com

 
Pille-Riin