Pille-Riin Toomsalu

Kuula ka Spotifyst:

Tere!

Minu nimi on Pille-Riin! Olen treener ja kahe toreda pisipoja ema. 

Olen lapsest peale sporti armastanud ja sellepärast viisid ka mu õpingud mind spordiradadele. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja töötanud nii laste, noorte kui ka täiskasvanute treenerina.

Pärast laste sündi olen keskendunud naiste treenimisele. Aitan neid nii sünnitusjärgsel taastumisel, kui ka igapäevasel sportimisel ja liikumisel. 

Olen veendunud, et kui su keha tunneb end hästi ja on heas vormis, oled edukas ka ülejäänud elus. 

Soovin kogu südamest, et sa jõuaksid minu treeningute abil punkti, kus sa mõistad: sa oled suuteline palju enamaks kui sa kunagi arvanud oled. Ja seda ükskõik millises eluvaldkonnas.

Igal naisel on supervõimed, sa pead neid lihtsalt kasutama hakkama! Mina aitan sul seda teha.

Sünnitusjärgse taastumise programm “Tagasi iseendaks” aitab värsketel emmedel kiiresti endisesse vormi tagasi saada ning seda pehmel ja turvalisel viisil.


Minu kõigile naistele mõeldud treeningud on tõhusad ja väljakutseid esitavad, aga meeleolult mõnusad ja kerged. Olen avatud ja rõõmsameelne suhtleja ning mulle meeldib liikumise taustaks rääkida, mida üks või teine harjutus teeb ja milleks see vajalik on.

Ma pole alati kahe jalaga maa peal, aga mul on alati kindel siht silme ees!

Minu treeningutesse on oodatud kõik. Ükskõik kas oled elus palju trenni teinud või alles elustad oma liikumise teekonda, olen sulle toeks ja teejuhiks. 

Näitan sulle võimalusi, kuidas ka laste kõrvalt saab piisava koormusega trenni teha ning tunda end seeläbi ilusa ja ägedana. 

Sulle kui naisele soovin, et sa ei unustaks kunagi, kes sa oled ja kes sa tahad olla. Sulle kui emale soovin, et sa ei unustaks iseennast ja oma soove ning et sa ei unustaks olla naine. 

Sa oled imeline!

Tule, hakkame trenniga peale!